Rodinný pension rafael

v Bedřichově, v srdci Jizerských hor.


Milujeme lidi, milujeme hory, milujeme přírodu, milujeme život jako takový.Apartmány Rafael si nás získaly na první pohled, jako zřejmě mnohé z vás a byl to také jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli navázat na tradici rodiny Čásárových, kteří tento komplex apartmánů vybudovali a dlouhé roky provozovali.

Naším snem je, abyste se u nás cítili dobře, odjížděli s pocitem krásně strávených dnů a rádi se k nám vraceli.

 

 

Ubytování v rodinných apartmánech RAFAEL je v dostupnosti všech důležitých míst v Bedřichově. Ski areál Malinovka i s dětským vlekem a lyžařskou školičkou, běžecké stopy, cyklostezky, Infocentrum, dva místní obchody, řada restaurací, pošta, místní kostel, půjčovna lyží a kol – to vše se od nás nachází maximálně do 300 m.

 Za apartmány, kterých je celkem 6 rozdělených ve 4 samostatných domech,  je velká prostorná a upravená zahrada společná pro všechny apartmány a to jak pro zimní radovánky, tak i pro letní vyžití. Snažíme se zachovat část zahrady jako klidovou odpočinkovou zónu s několika různými posezeními a lehátky.  

V druhé části zahrady je k dispozici je dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami, dále pak trampolína, stolní tenis, otevřené ohniště s venkovním posezením a gril.


Parkování je přímo před objektem. Lyžárna/kolárna je uzamykatelná a vyhřívaná. Zdarma je Wifi připojení, zapůjčení jídelní židličky, nočníku, sáněk , bobů a v jarním a letním období pak máme spoustu koloběžek a odrážedel pro nejmenší. 

Za poplatek Vám připravíme dětskou postýlku s povlečením.

Máme pro vás zdarma stolní hry a knihy, v létě pak badminton, líný tenis a mnoho dalšího.

Všechny apartmány jsou nekuřácké.
Psí domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Je potřeba pejska nahlásit předem a poplatek za něj uhradíte na místě.
Novinkou je venkovní finská sauna s venkovní krytou odpočívárnou a masáže přímo na apartmánech.
Naše ubytování je vhodné nejen pro odpočinek a relaxaci rodin s dětmi, ale i sportovce – běžkaře či cyklisty, protože Jizerky nabízejí nesčetné množství běžeckých tras, v létě pak cyklostezek. V Bedřichově je místní koupaliště s restaurací a lanový park.
Naleznete nás v klínu Jizerských hor, v centru lyžařského střediska Bedřichov, které je zaměřené na rodiny s dětmi.

Krása Jizerských hor Vás jistě okouzlí a my Vás zde rádi uvítáme a co nejvíce zpříjemníme Váš pobyt.